[language-switcher]

Olivacat, zeytincilik ve zeytinyağı sektörlerinde 50 yıllık tecrübeye sahip Polat Group Holding bünyesinde 2021 yılında Aydın’da kurulmuştur. Olivacat, Polat Group Holding bünyesinde çalışan veteriner hekim, kimyager ve ziraat mühendislerinin üniversitelerden aldıkları bilimsel desteklerle uzun yıllardır yürüttükleri Ar-Ge çalışmalarının bir ürünüdür. Dünyada ilk olarak zeytin çekirdeğinden üretilen kedi kumu ile doğanın mükemmelliği ve zeytinin asırlardır süren mucizesi, ailenizin sağlığı ve konforu için sizlere sunulmaktadır.

Olivacat, ailenizin bütün fertlerinin sağlıkları ve konforları düşünülerek formüle edilmiştir. Formülasyonda kullanılan bütün maddeler  doğal, insan ve hayvan sağlığına kesinlikle zararsızdır. Tozsuz ve antialerjik yapısıyla hem kendinizin hem de sizin sağlığınıza zarar vermez. Olivacat, üretim prosesinin sadeliği ve kullanılan hammadde sebebiyle minimum karbon ayak izine sahiptir. Ayrıca biyobozunur yapısı sayesinde mineral kedi kumlarının aksine doğaya zarar vermez.

Vizyon

Zeytin çekirdeğinden üretilen tek kedi kumu markası olarak tüm dünyadaki kedi sahipleri arasında en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Misyon

Misyonumuz, gelişimi ve yenilenmeyi ilke edinmiş yüksek kalitede ürünler üretip, beklentilerin hep önünde olma stratejisiyle müşterilerimizin ve evcil dostlarımızın yaşam kalitelerini arttırmak.